Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Tuoremaa, Inga-Lisa (KIP)
Nämnd/styrelsePeriod
Landsbygdsforum -
Ledamot
2007-09-24 - 2008-10-16
Barn- och utbildningsnämnd -
Ersättare
1999-01-01 - 2002-12-31
Kommunstyrelse -
Ersättare
1999-01-01 - 2002-12-31
Barn- och utbildningsnämnd -
Ersättare
1995-01-01 - 1997-10-31
Karesuando skogsallmänning -
Ordf
1995-11-01 - 1997-10-31
Kommunstyrelse -
Ersättare
1996-03-01 - 1997-10-31
Miljönämnden -
Ersättare
1995-07-01 - 1997-10-31
Karesuando skogsallmänning -
Ersättare
1995-01-01 - 1995-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se