Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Kaati, Gunvor (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Socialnämnd -
Ledamot
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2012-02-20 - 2014-10-15
Kommunfullmäktige -
Ers
2010-11-01 - 2012-02-19
Jukkasjärvi sockenallmänning och Vittangi byasamfällighet -
Ombudsers
2011-01-01 - 2011-02-21
Kommunala Handikapprådet -
Ordf OMS
2008-10-20 - 2010-12-31
Socialnämnd -
Vice ordf
2008-10-16 - 2010-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2007-01-08 - 2010-10-31
Utvecklingsforum för sjukvård, omsorg och folkhälsa -
Ledamot
2007-09-24 - 2008-10-16
Socialnämnd -
Ledamot
2003-01-01 - 2008-10-15
Kommunfullmäktige -
Ers
2002-11-01 - 2007-01-07
Barn- och utbildningsnämnd -
Ledamot
2003-01-01 - 2006-12-31
Kommunförbundet Norrbotten -
Ombudsers
2003-01-01 - 2006-12-31
Kommunförbundet Norrbotten -
Ersättare
1999-01-01 - 2002-12-31
Kommunfullmäktige -
Ersättare
1998-11-01 - 2002-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se