Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Bäckström, Kjell (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Kiruna Folkets Hus och Park -
Revisor
2008-10-16 - 2018-06-01
Kiruna Folkets Hus och Park -
Revisorers
2007-01-01 - 2008-10-15
Brf Kirunahus VII -
Ersättare
1992-01-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se