Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Mukka, Olof (KIP)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritids- och kulturnämnd -
Ers
2007-01-01 - 2009-02-23
Valnämnd -
Ers
2007-01-01 - 2009-02-23
Fritids- och kulturnämnd -
Ledamot
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunförbundet Norrbotten -
Ersättare
1996-06-01 - 1998-12-31
Stiftelsen Malmfältens folkhögskola -
Ersättare
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
1994-11-01 - 1998-10-31
Fritids- och kulturnämnd -
Ersättare
1994-10-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se