Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Karppinen, Sten (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Malmfältens Folkhögskola -
Revisor
2013-02-25 - 2018-12-31
Malmfältens Kraftverk AB -
Lek revisor
2013-02-25 - 2018-12-31
Valnämnd -
Ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Fritids- och kulturnämnd -
Ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Valnämnd -
Ledamot
2011-01-01 - 2014-12-31
Valnämnd -
Vice ordf
2010-06-07 - 2010-12-31
Valnämnd -
Ledamot
2004-03-01 - 2010-06-07
Malmfältens Folkhögskola -
Ombudsers
2007-11-26 - 2008-10-16
Malmfältens Folkhögskola -
Revisor
2003-01-01 - 2006-12-31
Valnämnden -
Ersättare
2003-01-01 - 2004-02-29
Polisstyrelsen -
Ersättare
1992-01-01 - 1994-12-31
Personalnämnden -
Ersättare
1983-01-01 - 1991-12-31
Räddningsnämnden -
Ersättare
1989-01-01 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se