Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Markusbacka, Marita (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Socialnämnd -
Ledamot
2015-01-01 - 2018-12-31
Socialnämnd -
Ers
2011-11-15 - 2014-12-31
Malmfältens Folkhögskola -
Ombud
2007-06-11 - 2010-12-31
Malmfältens Kraftverk AB -
Suppl
2003-01-01 - 2010-12-31
Socialnämnd -
Ledamot
2006-06-13 - 2010-12-31
Malmfältens Folkhögskola -
Ombudsers
2007-01-01 - 2007-06-10
Fritids- och kulturnämnd -
Ers
2004-03-01 - 2006-12-31
Malmfältens Folkhögskola -
Ombud
2003-03-01 - 2006-12-31
Omsorgsnämnd -
Ers
2003-01-01 - 2006-06-12
Malmfältens Kraftverk AB -
Ersättare
1999-01-01 - 2002-12-31
Omsorgsnämnd -
Ers
2000-11-01 - 2002-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se