Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Larsson, Ove (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Överförmyndarnämnd -
Ers
2015-02-23 - 2018-12-31
Barn- och utbildningsnämnd -
Ers
2007-11-26 - 2010-12-31
Barn- och utbildningsnämnd -
Ers
2005-09-26 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se