Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Krank, Reino (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Socialnämnd -
Ledamot
2011-11-15 - 2018-12-31
Socialnämnd -
Ers
2005-11-28 - 2011-11-14
Kommunala Pensionärsrådet -
Ers OMS
2007-01-01 - 2010-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2009-06-01 - 2010-10-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2005-06-13 - 2009-05-31
Valnämnd -
Ersättare
1999-01-01 - 2002-12-31
Byggnadsnämnden -
Ersättare
1992-01-01 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
Ersättare
1994-11-01 - 1998-10-31
Omsorgsnämnd -
Ersättare
1994-04-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
1994-06-01 - 1994-10-31
Kommunfullmäktige -
Ersättare
1991-11-01 - 1994-05-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se