Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Kjellstrand, Carola (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritids- och kulturnämnd -
Ers
2005-04-25 - 2009-04-06
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2006-11-01 - 2009-04-06
Kommunstyrelse -
Ers
2008-06-10 - 2009-04-06
Kirunabostäder AB -
Suppl
2007-01-01 - 2007-09-24

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se