Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Tapani, Sven-Olof (KIP)
Nämnd/styrelsePeriod
Valnämnd -
Ledamot
2010-06-07 - 2010-12-31
Valnämnd -
Ers
2009-04-06 - 2010-06-07
Kommunens revisorer -
Ers
2004-11-09 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se