Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Mikko, Erik (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Bad- och tvättstugeföreningar -
Lannavaara
2004-03-01 - 2009-02-23
Jukkasjärvi sockenallmänning och Vittangi byasamfällighet -
Ombud
2004-03-01 - 2009-02-23
Kommunfullmäktige -
Ersättare
1988-11-01 - 1994-10-31
Stiftelsen Råstojaure -
Ersättare
1989-01-01 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se