Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Kotavuopio-Jatko, Anne (FP)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunstyrelse -
Ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2010-11-01 - 2014-10-15
Partiberedning -
Ledamot
2010-11-01 - 2014-10-14
Valberedning -
Ledamot
2010-11-01 - 2014-10-14
Barn- och utbildningsnämnd -
Insynspolitiker
2004-05-03 - 2006-12-31
Barn- och utbildningsnämnden -
Insynspolitiker
2003-03-01 - 2004-02-29

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se