Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Fors, Monica (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljö- och byggnämnd -
Ledamot
2007-01-01 - 2010-12-31
Utvecklingsforum för sjukvård, omsorg och folkhälsa -
Ledamot
2008-10-16 - 2009-06-30
Utvecklingsforum för sjukvård, omsorg och folkhälsa -
Ers
2007-09-24 - 2008-10-15
Miljö- och byggnämnd -
Ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Miljö- och byggnämnd -
Ersättare
1999-01-01 - 2002-12-31
Miljönämnden -
Ersättare
1995-01-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se