Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Keskitalo, Anders (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Valnämnd -
Ers
2015-09-14 - 2018-12-31
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
2007-01-01 - 2010-12-31
Fritids- och kulturnämnd -
Ers
2007-01-01 - 2009-04-06
Miljö- och byggnämnd -
Ers
2007-01-01 - 2009-04-06
Fritids- och kulturnämnd -
Ledamot
2004-03-01 - 2006-12-31
Fritids- och kulturnämnden -
Ersättare
2003-10-13 - 2004-02-29
Omsorgsnämnden -
Ersättare
2003-04-22 - 2003-11-10

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se