Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Eneslätt, Daniel (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2006-11-01 - 2010-10-31
Partiberedning -
Ordf
2006-11-01 - 2007-11-26
Valberedning -
Ordf
2006-01-01 - 2007-11-26
Miljö- och byggnämnd -
Ersättare
2003-01-01 - 2005-06-14
Miljö- och byggnämnd -
Ersättare
1999-01-01 - 2002-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se