Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Olofsson, Ulla (FP)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritids- och kulturnämnd -
Ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Fritids- och kulturnämnd -
Ers
2003-09-13 - 2006-12-31
Valnämnd -
Insynspolitiker
2005-06-14 - 2006-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2002-11-01 - 2006-10-31
Kiruna Renhållnings AB -
Ers rev
1999-01-01 - 2002-12-31
Kiruna Värmeverks AB -
Ers rev
1999-01-01 - 2002-12-31
Omsorgsnämnd -
Insyn
1999-01-01 - 2002-12-31
Barn- och utbildningsnämnd -
ersättare
1994-11-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se