Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Carlsson, Monica (V)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunförbundet Norrbotten -
Ombudsers
2006-04-24 - 2010-12-31
Kirunabostäder AB -
Suppl
2004-03-01 - 2008-10-16
Utvecklingsforum för sjukvård, omsorg och folkhälsa -
Ers
2007-09-24 - 2008-10-16
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2002-11-01 - 2006-10-31
Kirunabostäder AB -
Ersättare
1996-04-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se