Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Hetta, Laila (KD)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2018-01-01 - 2018-10-14
Kommunfullmäktige -
Ers
2014-10-16 - 2017-12-31
Valnämnd -
Ers
2008-10-16 - 2017-11-27
Kiruna Näringsfastigheter AB -
Suppl
2011-01-01 - 2014-12-31
Kirunabostäder AB -
Suppl
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunförbundet Norrbotten -
Ombudsers
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2002-11-01 - 2010-10-31
Valnämnd -
Insyns
2004-05-03 - 2008-10-15
Karesuando skogsallmänning -
Ers
2004-05-03 - 2006-12-31
Stiftelsen Råstojaure -
Ombud
2004-09-13 - 2006-12-31
Valberedning -
Ers
2004-05-03 - 2006-10-31
Valnämnden -
Ersättare
2003-01-01 - 2004-02-29

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se