Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Wälitalo, Gunnel (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Länstrafiken -
Ombud
2011-01-01 - 2014-12-31
Miljö- och byggnämnd -
Ledamot
2013-11-13 - 2014-12-31
Miljö- och byggnämnd -
Ers
2011-01-01 - 2013-11-12
Fritids- och kulturnämnden -
Ersättare
2003-01-01 - 2006-10-13
Fritids- och kulturnämnd -
Ersättare
1996-03-01 - 2002-12-31
Kiruna Renhållnings AB -
Ledamot
2000-01-01 - 2002-12-31
Kiruna Värmeverks AB -
Ledamot
2000-01-01 - 2002-12-31
Kiruna Renhållnings AB -
Ers
1999-01-01 - 1999-12-31
Kiruna Värmeverks AB -
Ersättare
1999-01-01 - 1999-12-31
Kiruna Renhållnings AB -
Ledamot
1995-01-01 - 1998-12-31
Kiruna Värmeverks AB -
Ledamot
1995-01-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se