Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Fredriksson, Majri (V)
Nämnd/styrelsePeriod
Valnämnd -
Ers
2007-01-01 - 2010-12-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2006-11-01 - 2010-10-31
Valnämnd -
Ledamot
2003-01-01 - 2006-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2004-09-27 - 2006-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se