Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Pounu, Gösta (KD)
Nämnd/styrelsePeriod
Karesuando skogsallmänning -
Ers
2007-01-01 - 2014-12-31
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
2003-01-01 - 2014-12-31
Kommunens Översiktsplanegrupp -
Ers
2004-03-08 - 2010-12-31
Miljö- och byggnämnd -
Insyns
2008-10-16 - 2010-12-31
Miljö- och byggnämnd -
Ers
2007-01-01 - 2008-10-16
Karesuando skogsallmänning -
Vice ordf
2004-03-01 - 2006-12-31
Miljö- och byggnämnd -
Insynspolitiker
2003-01-01 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se