Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Thylin, Ruth (KD)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ers
2019-08-16 - 2019-11-25
Kultur- och utbildningsnämnd -
Ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Barn- och utbildningsnämnd -
Ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Barn- och utbildningsnämnd -
Ledamot
2008-10-16 - 2010-12-31
Utvecklingsforum för sjukvård, omsorg och folkhälsa -
Ers
2007-09-24 - 2009-06-30
Barn- och utbildningsnämnd -
Ers
2004-03-01 - 2006-12-31
Barn- och utbildningsnämnden -
Ledamot
2003-01-01 - 2004-02-29

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se