Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Eriksson, Paulina (V)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
2007-06-11 - 2019-12-31
Valnämnd -
Vice ordf
2011-01-01 - 2016-10-24
Vittangi Folkets Hus -
Revisorers
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2013-04-08 - 2013-05-27
Kiruna Hemvärnsbataljon, Per Baldemar -
Revisorers
2011-01-01 - 2011-02-21
Barn- och utbildningsnämnden -
Ledamot
2003-01-01 - 2004-02-29

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se