Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Flyckt, Pia (MP)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
Ers
2006-11-01 - 2010-10-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2003-12-08 - 2006-10-31
Omsorgsnämnd -
Ersättare
2003-01-01 - 2004-11-09
Kommunfullmäktige -
Ersättare
2002-11-01 - 2003-12-07
Omsorgsnämnd -
Ledamot
1995-10-01 - 1997-10-31
Omsorgsnämnd -
Ersättare
1995-04-01 - 1995-09-30

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se