Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Stoor, Anders (SL)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunala Handikapprådet -
Ledamot MOB
2007-01-01 - 2010-04-30
Kommunala Pensionärsrådet -
Ers MOB
2007-01-01 - 2010-04-30
Kommunens Översiktsplanegrupp -
Ledamot
2007-01-01 - 2010-04-30
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2006-11-01 - 2010-04-30
Kommunstyrelse -
Ers
2007-01-01 - 2010-04-30
Landsbygdsforum -
Ledamot
2007-06-11 - 2010-04-30
Miljö- och byggnämnd -
Ledamot
2008-10-16 - 2010-04-30
Partiberedning -
Ers
2006-11-01 - 2010-04-30
Valberedning -
Ers
2008-10-16 - 2010-04-30
Valnämnd -
Ers
2009-02-23 - 2010-04-30
Miljö- och byggnämnd -
Vice ordf
2007-01-01 - 2008-10-15
Kommunens Översiktsplanegrupp -
Ers
2004-03-08 - 2006-12-31
Miljö- och byggnämnd -
Ledamot
2003-01-01 - 2006-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se