Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Koivuranta, Leila (MP)
Nämnd/styrelsePeriod
Socialnämnd -
Ers
2004-11-09 - 2018-12-31
Bad- och tvättstugeföreningar -
Parakka
2003-01-01 - 2006-12-31
Fritids- och kulturnämnden -
Ersättare
2003-01-01 - 2004-02-29
Fritids- och kulturnämnd -
Ersättare
1995-10-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se