Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Stålnacke, Thomas (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och utbildningsnämnd -
Ledamot
2004-03-01 - 2008-11-24
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2006-11-01 - 2008-11-24
Kommunstyrelse -
Ers
2007-01-01 - 2008-11-24
Landsbygdsforum -
Ordf
2007-06-11 - 2008-11-24
Tekniska Verken i Kiruna AB -
Ledamot
2007-01-01 - 2008-11-24
Barn- och utbildningsnämnden -
Ersättare
2003-01-01 - 2004-02-29

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se