Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Bernestedt, Tony (KIP)
Nämnd/styrelsePeriod
Tornedalsrådet -
Ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Stiftelsen Kiruna Samegård -
Ledamot
2012-09-17 - 2014-12-31
Tornedalsrådet -
Ledamot
2007-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2013-03-26 - 2014-10-15
Gränskommunråd -
Ers
2008-10-16 - 2010-12-31
Hemvärnsområdenas förtroendenämnder -
Vgi/Kdo
2008-10-16 - 2010-12-31
Miljö- och byggnämnd -
Ers
2004-12-06 - 2010-12-31
Naturvårdsnämnd -
Ombudsers
2008-10-16 - 2010-12-31
Pulsujärvivägens styrelse -
Ledamot
2008-10-16 - 2010-12-31
Styrelsen för Tornedalsrådet -
Ers
2008-10-16 - 2010-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2007-02-12 - 2010-10-31
Malmfältens Folkhögskola -
Ombud
2007-09-24 - 2008-10-16
Tornedalsrådet -
Ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2006-02-13 - 2006-10-31
Bad- och tvättstugeföreningar -
Ö Soppero
2003-02-17 - 2004-02-29
Hemvärnsområdens förtroendenämnder -
Ledamot
2003-01-01 - 2004-02-29

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se