Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Dagfjäll, Ingvar (KIP)
Nämnd/styrelsePeriod
Karesuando skogsallmänning -
Ledamot
2011-01-01 - 2018-12-31
Karesuando skogsallmänning -
Vice ordf
2008-10-16 - 2010-12-31
Landsbygdsforum -
Ers
2007-09-24 - 2010-12-31
Karesuando skogsallmänning -
Ers
2007-01-01 - 2008-10-15
Samverkanorganet kommunen-samerna -
Ledamot
2004-05-03 - 2004-11-09
Stiftelsen Råstojaure -
Ombud
2003-02-17 - 2004-11-09
Kiruna Jaktvårdskrets -
Ersättare
2003-02-17 - 2004-02-29
Samverkansorganet kommunen-samerna -
Ersättare
2003-01-01 - 2004-02-29
Kiruna Renhållnings AB -
Ersättare
1998-12-01 - 2002-12-31
Kiruna Värmeverks AB -
Ersättare
1998-12-01 - 2002-12-31
Kirunabostäder AB -
Ersättare
1999-01-01 - 2002-12-31
Länstrafiken -
Ombud
1995-01-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se