Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Lampinen, Monica (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Bostadsrättsföreningen Karlavagnen -
Ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Bostadsrättsföreningen Polstjärnan -
Ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Malmfältens Folkhögskola -
Ombudsers
2011-01-01 - 2014-12-31
Fritids- och kulturnämnd -
Ers
2009-04-06 - 2010-12-31
Kirunabostäder AB -
Ledamot
2005-02-14 - 2006-12-31
Malmfältens Folkhögskola -
Ombud
2004-05-03 - 2006-12-31
Kommunfullmäktige -
Ersättare
2002-11-01 - 2006-10-31
Kommunfullmäktige -
Ledamot
2004-06-18 - 2006-10-31
Kirunabostäder AB -
Suppleant
2003-02-17 - 2005-02-13
Överförmyndarnämnden -
Ersättare
2003-01-01 - 2004-02-29
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
1995-01-01 - 2002-12-31
Omsorgsnämnd -
Ersättare
1999-01-01 - 2002-12-31
Kommunfullmäktige -
Ersättare
1996-04-01 - 2002-10-31
Fritids- och kulturnämnd -
Ersättare
1995-01-01 - 1998-12-31
Pensionärsrådet -
Ledamot
1995-01-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se