Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Hollström, Göta (KIP)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
1999-01-01 - 2010-12-31
Socialnämnd -
Ers
2008-10-16 - 2010-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2003-10-17 - 2010-10-31
Kirunabostäder AB -
Suppl
2005-02-14 - 2008-10-16
Länstrafiken -
Opp repr
2005-11-28 - 2006-12-31
Godemän vid fastighetsbildningsförrättning m m -
Godeman
2003-02-17 - 2004-02-29
Omsorgsnämnd -
Ersättare
1999-01-01 - 2002-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se