Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Pekkari, Lars (KIP)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän vid Gällivare tingsrätt -
Nämndeman
1995-01-01 - 2008-10-16
Omsorgsnämnd -
Ers
2004-03-01 - 2006-12-31
Kommunfullmäktige -
Ersättare
1997-01-01 - 2002-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se