Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik för Johansson Närvä, Gustav (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Karesuando skogsallmänning -
Ledamot
2009-02-23 - 2018-12-31
Miljö- och byggnämnd -
Ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Socialnämnd -
Ers
2008-10-16 - 2014-12-31
Tornedalsrådet -
Ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
Ers
2012-11-12 - 2013-02-25
Karesuando skogsallmänning -
Ledamot
2004-03-01 - 2008-10-16
Karesuando skogsallmänning -
Ersättare
2003-01-01 - 2004-02-29

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)




TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se