Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Fritidsutskott 2019-02-25
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Hägg, Paulina Ers M2019-01-01 - 2019-09-16
Bergman, Gunnar Ers V2019-02-25 - 2019-10-21
 
Aktuell styrelse
Selberg, Gunnar Vice ordf C2019-01-01 - ff
Nylén, Sten Ledamot -2019-01-01 - ff
Sydberg, Stefan Ordf M2019-01-01 - ff
Stålnacke, Jonas Ledamot S2019-01-01 - ff
Gunillasson-Sevä, Siv Ledamot S2019-01-01 - ff
Henelund, Annica Ers C2019-01-01 - ff
Vånsjö, Dick Ers SJVP2019-01-01 - ff
Brännvall, Christine Ers FI2019-01-01 - ff

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se