Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunstyrelsens arbetsutskott 2019-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Bergman, Gunnar Ledamot V2019-01-01 - 2019-10-21
 
Aktiva förtroendevalda
Vånsjö, Dick Vice ordf SJVP2019-01-01 - 2020-11-23
Nylén, Sten Ers -2019-01-01 - 2020-11-22
 
Aktuell styrelse
Selberg, Gunnar Ordf C2019-01-01 - ff
Hjertell, Katarina Ledamot C2019-01-01 - ff
Sydberg, Stefan Ledamot M2019-01-01 - ff
Taaveniku, Mats Ledamot S2019-01-01 - ff
Bäckström, Sirpa Ledamot S2019-01-01 - ff
Holmström, Mats Ers C2019-01-01 - ff
Lans, Rune Ers C2019-01-01 - ff
Eliasson, Tord Ers M2019-01-01 - ff
Brännvall, Christine Ers FI2019-01-01 - ff
Stålnacke, Jonas Ers S2019-01-01 - ff
Persson Holmdén, Elisabeth Ers S2019-01-01 - ff

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se