Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kiruna Näringsfastigheter AB 2017-09-19
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Zakrisson, Kristina Ombud S2011-01-01 - 2018-12-31
Fernström, Lars Lek rev suppl C2017-02-20 - 2018-12-31
Haapalahti, Margaretha Ers KIP2015-01-01 - 2018-12-31
Påve Kauppi, Margareta Ers SL2015-01-01 - 2018-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Stridsman, Sten Vice ordf V2015-01-01 - 2018-12-31
Nylén, Sten Ordf -2009-12-15 - 2018-12-31
Sirén, Niklas Ombudsers V2011-01-01 - 2018-08-31
Aitomäki, Roger Lek revisor C2015-04-13 - 2018-12-31
Liikavainio, Tea Lek revisor S2015-01-01 - 2018-12-31
Sidér, Sören Lek revisor SJVP2015-01-01 - 2018-12-31
Rinne, Irma Lek rev suppl M2015-01-01 - 2018-12-31
Pekkari, Sigurd Lek rev suppl V2017-01-01 - 2018-12-31
Gustafsson, Kärstin Ledamot C2015-04-13 - 2018-12-31
Hjertell, Katarina Ledamot C2014-03-31 - 2018-12-31
Johansson, Thore Ledamot C2014-12-08 - 2018-12-31
Persson Holmdén, Elisabeth Ledamot S2015-01-01 - 2018-12-31
Thelin, Lennart Ledamot S2015-01-01 - 2018-12-31
Göransson, Peter Ers C2015-11-24 - 2018-12-31
Kangas, Gunilla Ers FI2017-04-10 - 2018-12-31
Eliasson, Tord Ers M2015-01-01 - 2018-12-31
Haara, Hugo Ers S2015-01-01 - 2018-12-31
Esberg, Arne Ers SJVP2017-09-19 - 2018-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se