Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Samverkanorganet kommunen-samerna 2015-03-23
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Zakrisson, Kristina Ledamot S2015-02-02 - 2018-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Sydberg, Stefan Ledamot M2015-02-02 - 2018-12-31
Sirén, Niklas Ledamot V2015-02-02 - 2018-08-31
Kullebjörk, Frida Ers FI2015-03-23 - 2017-05-15
Nilsson, Kenneth Ers S2015-03-23 - 2018-12-31
Idivuoma, Per Gustav Ers SL2015-03-23 - 2018-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se