Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Valnämnd 2015-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Sundbaum Funck, Katarina Ledamot C2015-01-01 - 2017-02-20
Partapuoli, Helena Ledamot SL2011-01-01 - 2017-04-10
Olsson, Roger Insyns SD2015-01-01 - 2015-02-23
Forsberg, Lisa Ers FI2015-01-01 - 2018-12-31
Hetta, Laila Ers KD2008-10-16 - 2017-11-27
Lundberg Gripenberg, Elias Ers MP2015-01-01 - 2018-12-31
Granberg, Viveka Ers S2015-01-01 - 2015-03-14
 
Aktiva förtroendevalda
Eriksson, Paulina Vice ordf V2011-01-01 - 2016-10-24
Sydberg, Jan Ordf S2007-09-24 - 2018-12-31
Johansson, Thore Ledamot C2015-01-01 - 2018-12-31
Klippmark, Majken Ledamot S2015-01-01 - 2018-12-31
Pounu, Birgitta Ledamot SJVP2015-01-01 - 2018-12-31
Sydberg, Stefan Insyns M2015-01-01 - 2018-12-31
Rönnebro, Lilly Ers KIP2015-01-01 - 2018-12-31
Karppinen, Sten Ers S2015-01-01 - 2018-12-31
Idivuoma, Per Gustav Ers SL2015-01-01 - 2018-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se