Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Socialnämnd 2015-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Bergman, Gunnar Ordf V2011-01-01 - 2018-08-31
Olsson, Ulla Ledamot C2011-01-01 - 2018-12-31
Uusitalo, Karin Ledamot C2011-01-01 - 2018-12-31
Hejdenberg, Gert Ledamot NS2015-01-01 - 2017-09-19
Simma, Cecilia Ledamot SL2015-01-01 - 2018-12-31
Söyrinki, Jari Insyns KNEG2014-11-03 - 2018-12-31
Olsson, Roger Insyns SD2015-01-01 - 2015-02-23
Koivuranta, Leila Ers MP2004-11-09 - 2018-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Bäckström, Sirpa Vice ordf S2011-01-01 - 2018-12-31
Stålnacke, Birgitta Ledamot C2015-01-01 - 2018-12-31
Krank, Reino Ledamot S2011-11-15 - 2018-12-31
Markusbacka, Marita Ledamot S2015-01-01 - 2018-12-31
Brännvall, Christine Ers FI2015-01-01 - 2018-12-31
Hetta, Ingegerd Ers KD2007-01-01 - 2018-12-31
Rönnebro, Lilly Ers KIP2015-01-01 - 2018-12-31
Abrahamsson, Mattias Ers M2015-01-01 - 2018-04-09
Salih Abdulwhab, Idris Ers S2015-01-01 - 2018-12-31
Thorneus, Majlis Ers S2015-01-01 - 2018-12-31
Pounu, Birgitta Ers SJVP2015-01-01 - 2018-12-31
Söderberg, Doris Ers V2011-01-01 - 2018-08-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se