Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Sámi Teáhter 2015-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Zakrisson, Kristina Ombud S2011-01-01 - 2018-12-31
Persson, Marie Ers V2015-01-01 - 2016-04-11
 
Aktiva förtroendevalda
Gunillasson, Siv Ledamot S2011-01-01 - 2018-11-05

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se