Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Krisledningsnämnd 2015-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Zakrisson, Kristina Ordf S2011-01-01 - 2018-12-31
Partapuoli, Helena Ers SL2011-01-01 - 2017-04-10
Persson, Marie Ers V2015-01-01 - 2017-09-19
 
Aktiva förtroendevalda
Sirén, Niklas Vice ordf V2011-01-01 - 2018-08-31
Henelund, Annica Ledamot C2015-01-01 - 2018-12-31
Selberg, Gunnar Ledamot C2011-01-01 - 2018-12-31
Sydberg, Stefan Ledamot M2015-01-01 - 2018-12-31
Suup, Roger Ledamot S2010-03-01 - 2018-12-31
Vånsjö, Dick Ledamot SJVP2015-01-01 - 2018-12-31
Holmström, Mats Ers C2015-01-01 - 2018-12-31
Lans, Rune Ers C2015-01-01 - 2018-12-31
Kullebjörk, Frida Ers FI2015-01-01 - 2017-04-10
Rönnebro, Lilly Ers KIP2015-01-01 - 2018-12-31
Gunillasson, Siv Ers S2010-03-01 - 2018-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se