Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunens revisorer 2015-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Johansson, Rolf Ledamot C2015-01-01 - 2016-05-30
Suup, Gösta Ledamot V2015-01-01 - 2016-10-24
 
Aktiva förtroendevalda
Sidér, Sören Vice ordf SJVP2015-01-01 - 2018-12-31
Rinne, Irma Revisor M2011-01-01 - 2018-12-31
Liikavainio, Tea Revisor S2011-02-21 - 2018-12-31
Aitomäki, Roger Ordf C2011-01-01 - 2018-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se