Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kiruna Näringsfastigheter AB 2014-03-31
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Utsi, Hans-Olof Suppl FP2011-01-01 - 2014-12-31
Hetta, Laila Suppl KD2011-01-01 - 2014-12-31
Persson, Marie Suppl V2014-03-31 - 2014-12-31
Zakrisson, Kristina Ombud S2011-01-01 - 2018-12-31
Suup, Gösta Lek revisor V2011-02-21 - 2014-12-31
Scherman, Peter Lek rev suppl KIP2011-04-11 - 2014-12-31
Tapani, Vera Ledamot -2009-12-15 - 2014-12-31
Tuovinen, Kari Ledamot C2012-09-17 - 2014-12-08
Ejeblad, Alvar Ledamot S2009-12-15 - 2014-09-22
 
Aktiva förtroendevalda
Gunnestam, Lars Vice ordf V2011-01-01 - 2014-12-31
Bäckström, Håkan Suppl S2011-01-01 - 2014-12-31
Sydberg, Jan Suppl S2012-11-13 - 2014-12-31
Påve, John Tomas Suppl SL2012-06-11 - 2014-12-31
Nylén, Sten Ordf -2009-12-15 - 2018-12-31
Sirén, Niklas Ombudsers V2011-01-01 - 2018-08-31
Aitomäki, Roger Lek revisor C2011-01-01 - 2014-12-31
Rinne, Irma Lek revisor M2011-02-21 - 2014-12-31
Liikavainio, Tea Lek rev suppl S2011-02-21 - 2014-12-31
Hjertell, Katarina Ledamot C2014-03-31 - 2018-12-31
Haara, Hugo Ledamot S2012-11-13 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se