Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Socialnämnd 2014-11-03
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Bergman, Gunnar Ordf V2011-01-01 - 2018-08-31
Olsson, Ulla Ledamot C2011-01-01 - 2018-12-31
Uusitalo, Karin Ledamot C2011-01-01 - 2018-12-31
Edfast, Kerstin Ledamot M2008-10-16 - 2014-12-31
Kaati, Gunvor Ledamot S2011-01-01 - 2014-12-31
Sikku, Åsa Ledamot SL2011-01-01 - 2014-12-31
Söyrinki, Jari Insyns KNEG2014-11-03 - 2018-12-31
Johansson, Dharma Ers FP2011-01-01 - 2014-12-31
Koivuranta, Leila Ers MP2004-11-09 - 2018-12-31
Hejdenberg, Gert Ers NS2011-01-01 - 2014-12-31
Tano, Barbro Ers S2008-02-11 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Bäckström, Sirpa Vice ordf S2011-01-01 - 2018-12-31
Rönnebro, Lilly Ledamot KIP2013-05-27 - 2014-12-31
Krank, Reino Ledamot S2011-11-15 - 2018-12-31
Hetta, Ingegerd Ers KD2007-01-01 - 2018-12-31
Baas, Marianne Ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Johansson Närvä, Gustav Ers S2008-10-16 - 2014-12-31
Markusbacka, Marita Ers S2011-11-15 - 2014-12-31
Söderberg, Doris Ers V2011-01-01 - 2018-08-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se