Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Partiberedning 2014-10-15
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Pounu, Svante Ledamot KD1995-01-01 - 2017-12-31
Hjertberg, Tommy Ledamot KNEG2014-10-15 - 2016-09-12
Emmoth, Henry Ledamot MP2014-10-15 - 2018-12-31
Olsson, Roger Ledamot SD2014-10-15 - 2016-09-12
Forsberg, Lisa Ers FI2014-10-15 - 2018-12-31
Swedberg, Erik Ers KD2014-10-15 - 2016-06-30
Söyrinki, Jari Ers KNEG2014-10-15 - 2018-12-31
Vilgats, Timo Ers MP2014-10-15 - 2018-12-31
Hejdenberg, Gert Ers NS2014-10-15 - 2017-09-19
Partapuoli, Helena Ers SL2010-11-01 - 2017-04-10
Persson, Marie Ers V2014-10-15 - 2017-09-19
 
Aktiva förtroendevalda
Sirén, Niklas Vice ordf V2010-11-01 - 2018-08-31
Nylén, Sten Ordf S2014-10-15 - 2018-09-24
Selberg, Gunnar Ledamot C2002-11-01 - 2018-12-31
Kullebjörk, Frida Ledamot FI2014-10-15 - 2017-04-10
Rönnebro, Lilly Ledamot KIP2013-11-12 - 2018-12-31
Sydberg, Stefan Ledamot M2014-10-15 - 2018-12-31
Vånsjö, Dick Ledamot SJVP2010-02-22 - 2018-12-31
Idivuoma, Per Gustav Ledamot SL2014-10-15 - 2018-12-31
Henelund, Annica Ers C2004-05-03 - 2018-12-31
Isaksson, Ulf Ers KIP2014-10-15 - 2015-11-24
Abrahamsson, Mattias Ers M2014-10-15 - 2018-12-31
Rannerud, Hanna Ers S2014-10-15 - 2018-09-23

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se