Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Valberedning 2014-10-15
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Forsberg, Lisa Ledamot FI2014-10-15 - 2018-10-14
Pounu, Svante Ledamot KD1995-01-01 - 2017-12-31
Söyrinki, Jari Ledamot KNEG2014-10-15 - 2018-10-14
Emmoth, Henry Ledamot MP2014-10-15 - 2018-10-14
Olsson, Roger Ledamot SD2014-10-15 - 2016-09-12
Swedberg, Erik Ers KD2014-10-15 - 2016-06-30
Hjertberg, Tommy Ers KNEG2014-10-15 - 2016-09-12
Vilgats, Timo Ers MP2014-10-15 - 2018-10-14
Hejdenberg, Gert Ers NS2014-10-15 - 2017-09-19
Partapuoli, Helena Ers SL2010-11-01 - 2017-04-10
 
Aktiva förtroendevalda
Henriksson, Siv Vice ordf V2014-10-15 - 2018-10-14
Nylén, Sten Ordf S2014-10-15 - 2018-09-24
Henelund, Annica Ledamot C2008-10-16 - 2018-10-14
Rönnebro, Lilly Ledamot KIP2010-11-01 - 2018-10-14
Sydberg, Stefan Ledamot M2014-10-15 - 2018-10-14
Vånsjö, Dick Ledamot SJVP2010-11-01 - 2018-10-14
Idivuoma, Per Gustav Ledamot SL2014-10-15 - 2018-10-14
Lans, Rune Ers C2014-10-15 - 2018-10-14
Kullebjörk, Frida Ers FI2014-10-15 - 2017-04-10
Isaksson, Ulf Ers KIP2014-10-15 - 2015-11-24
Abrahamsson, Mattias Ers M2014-10-15 - 2018-10-14
Rannerud, Hanna Ers S2014-10-15 - 2018-09-23
Stridsman, Sten Ers V2014-10-15 - 2018-10-14

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se