Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunstyrelsens arbetsutskott 2014-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Zakrisson, Kristina Ordf S2011-01-01 - 2018-12-31
Nilsson, Ragnhild Ledamot SL2011-01-01 - 2014-12-31
Partapuoli, Helena Ers SL2011-01-01 - 2017-04-10
 
Aktiva förtroendevalda
Sirén, Niklas Vice ordf V2011-01-01 - 2018-08-31
Selberg, Gunnar Ledamot C2011-01-01 - 2018-12-31
Rönnebro, Lilly Ledamot KIP2013-11-12 - 2014-12-31
Abrahamsson, Mattias Ledamot M2014-01-01 - 2014-12-31
Suup, Roger Ledamot S2007-01-01 - 2018-12-31
Henelund, Annica Ers C2011-01-01 - 2014-12-31
Isaksson, Ulf Ers KIP2013-11-12 - 2014-12-31
Sydberg, Stefan Ers M2014-01-01 - 2014-12-31
Gunillasson, Siv Ers S2003-01-01 - 2018-12-31
Nyhlén, Sten Ers S2011-01-01 - 2014-12-31
Henriksson, Siv Ers V2012-11-13 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se