Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Miljö- och byggnämnd 2013-02-25
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lampinen, Anders Vice ordf S2011-01-01 - 2013-11-11
Henelund, Svante Ledamot C2011-01-01 - 2014-12-31
Stålnacke, Magnus Ledamot C2012-09-17 - 2014-06-02
Lind, Mikaela Ledamot S2011-01-01 - 2013-11-12
Ringholt, Sture Ledamot S1999-01-01 - 2014-12-31
Persson, Marie Ledamot V2011-04-11 - 2017-09-19
Blomberg, Annika Insyns KNEG2012-09-17 - 2014-11-03
Josefsson, Alf Ers FP2011-01-01 - 2014-12-31
Siggemo, Eva-Lisa Ers KD2011-01-01 - 2014-12-31
Nilsson, Per Ers MP2010-11-01 - 2014-12-31
Gerström, Mathias Ers NS2011-01-01 - 2014-12-31
Carlsson, Christer Ers S2013-02-25 - 2014-12-31
Wälitalo, Gunnel Ers S2011-01-01 - 2013-11-12
Inga, Niila Ers SL2012-06-11 - 2014-06-02
Tjäder, Lena Ers V2011-06-07 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Idivuoma, Per Gustav Ordf SL2011-01-01 - 2018-12-31
Rönnebro, Lilly Ledamot KIP2003-01-01 - 2013-09-23
Lantto, Rickhard Ledamot M2011-01-01 - 2014-12-31
Johansson Närvä, Gustav Ers S2011-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se