Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunala Handikapprådet 2012-03-26
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Nilsson, Ragnhild Ordf SL2011-01-01 - 2014-12-31
Edfast, Kerstin Ledamot KS M2011-11-28 - 2013-04-22
Tano, Barbro Ers OMS S2011-10-24 - 2014-12-31
Lampinen, Anders Ers MOB S2011-03-03 - 2013-12-05
Wettainen, Kjell-Erik Ers MOB S2005-03-02 - 2018-12-31
Zakrisson, Kristina Ers KS S2011-01-01 - 2014-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Bäckström, Sirpa Ledamot OMS S2011-10-24 - 2014-12-31
Idivuoma, Per Gustav Ledamot MOB SL2011-03-03 - 2014-12-31
Stridsman, Sten Ledamot FOK V2011-03-29 - 2014-12-31
Suup, Roger Ledamot BUN S2011-03-29 - 2014-12-31
Rönnebro, Lilly Ers KS KIP2012-03-26 - 2014-12-31
Gunillasson, Siv Ers FOK S2011-03-29 - 2014-12-31
Sirén, Niklas Ers BUN V2011-03-29 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se