Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Valberedning 2012-03-19
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Kotavuopio-Jatko, Anne Ledamot FP2010-11-01 - 2014-10-14
Pounu, Svante Ledamot KD1995-01-01 - 2017-12-31
Hjertberg, Tommy Ledamot KNEG2012-03-19 - 2014-10-14
Vilgats, Timo Ledamot MP2006-11-01 - 2014-10-14
Nilsson, Ragnhild Ledamot SL2008-10-16 - 2014-10-14
Tiensuu, Jan-Åke Ers C2011-02-21 - 2014-10-14
Utsi, Hans-Olof Ers FP2010-11-01 - 2014-10-14
Sarri, Ylva Ers KD2006-11-01 - 2014-10-14
Haapalahti, Margaretha Ers KIP2010-11-01 - 2014-10-14
Nilsson, Per Ers MP2010-11-01 - 2014-10-14
Niia, Laila Ers NS2010-11-15 - 2014-10-14
Partapuoli, Helena Ers SL2010-11-01 - 2017-04-10
Persson, Marie Ers V2010-11-01 - 2014-10-14
 
Aktiva förtroendevalda
Stridsman, Sten Vice ordf V2010-11-01 - 2014-10-14
Suup, Roger Ordf S2008-06-10 - 2014-10-14
Henelund, Annica Ledamot C2008-10-16 - 2018-10-14
Rönnebro, Lilly Ledamot KIP2010-11-01 - 2018-10-14
Abrahamsson, Mattias Ledamot M2010-11-01 - 2014-10-14
Vånsjö, Dick Ledamot SJVP2010-11-01 - 2018-10-14
Sydberg, Stefan Ers M2010-11-01 - 2014-10-14
Gunillasson, Siv Ers S2010-11-01 - 2014-10-14

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se